Restart branży gastro. Materiały reklamowe dedykowane branży gastronomicznej.

Piotr Sznajderuk | 24 marca, 2021 - 07:21 | grafika, reklama,

Restart-branży-gastro-Materiały-reklamowe-dedykowane-branży-gastronomicznej

Branża gastronomiczna, z której działalności korzysta wiele osób, przeżywa aktualnie ciężki czas. Z jednej strony musi ona zostać dostosowana do wymogów z zakresu bezpieczeństwa, z drugiej niezbędne jest, aby oferta restauracji oraz barów prezentowała się nienagannie wizerunkowo i zachęcała w swojej formie i treści do odwiedzenia lokalu. Warto już dziś przygotować się na restart branży gastro i zaopatrzyć się w materiały reklamowe, które przyciągną gości. Serdecznie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Przygotowani na restart

Trwająca pandemia COVID-19 spowodowała szereg utrudnień w prowadzeniu biznesu. Wprowadzone obostrzenia przekładają się na zamknięte restauracje, bary oraz wszystkie punkty gastronomiczne, prowadzące sprzedaż żywności w lokalach. Z tego powodu branża ta przeżywa ciężki czas. Jednakże warto już dzisiaj zaplanować odpowiednie działania i dostosować się do wymogów, jakie stawia przed nami przyszłość. Zainwestować należy z pewnością w systemy dezynfekujące oraz zapewniające bezpieczeństwo dla pracowników oraz klientów, a także w materiały drukowane zarówno w postaci naklejek, plakatów, standów jak i wielkiego formatu przypominające o zachowaniu odległości, wskazujące zdezynfekowane powierzchnie czy też mające na celu edukację społeczną w zakresie przestrzegania norm higienicznych.

Dobry projekt to podstawa

Na materiałach drukowanych oprócz wartości merytorycznej – treści odnoszącej się do zasad bezpieczeństwa i higieny, nie można zapomnieć o kreatywnym projekcie graficznym.
Warto zawrzeć motywujące do działania hasło np.:

 • Miło nam gościć Was ponownie”.

 • Jesteśmy gotowi na Wasz powrót. Bezpieczeństwo przede wszystkim”.

 • Dzięki Wam Wszystko smakuje lepiej – Zapraszamy”.

 • Dziękujemy za Wasze Wsparcie. Restart branży Gastro”.

 • Otwarte dla Was. Smaczne jak nigdy wcześniej. A przede wszystkim bezpieczne miejsce”.

Produkty reklamowe, z których warto skorzystać

W ofercie drukarni Piga.pl znajduje się wiele różnych produktów dedykowanych branży gastronomicznej. Możesz skorzystać między innymi z:

 • MENU – niewątpliwie jest to jeden z pierwszych elementów, z którym stykają się goście lokali gastronomicznych. Oferujemy karty menu w różnych opcjach, np. szyte, składane lub w formie karty, o różnych wymiarach oraz zróżnicowanych podłożach
  i uszlachetnieniach.

 • ZAWIESZKI – zawieszki na wino lub inne napoje, a także na drzwi twojej restauracji. Można je spersonalizować i dostosować do konkretnych celów marketingowych.

 • PODKŁADKI POD TALERZE – podkładki pod posiłki z ciekawym zadrukiem to zawsze dobry pomysł. Powierzchnię tą można wykorzystać na kreatywny zadruk z logo naszej restauracji lub umieścić na nich neutralną grafikę, np. teksturę w słoje drewna, bambusowe słomki.

 • PREZENTERY TRÓJKĄTNE – wykonane w opcji klejonej lub bez użycia kleju. To świetny sposób na przedstawienie dodatkowych informacji, których klient nie znajdzie
  w menu.

 • PLAKATY – to zdecydowanie skuteczna forma przekazywania informacji, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Niektóre projekty plakatów stały się wręcz kultowe.

 • NAKLEJKI – w różnych rozmiarach, zarówno kształtne jak i prostokątne. Posłużą one oznaczeniom dotyczącym bezpieczeństwa i higieny, a także spełnią rolę informacyjną.

Powrót w dobrym stylu

Z ofertą drukarni Piga.pl dedykowanej szeroko rozumianej branży gastronomicznej,
Twój biznes ma szansę na udany i efektowny powrót do działalności w wielkim stylu.

Usiądź wygodnie i wybierz niezbędne elementy poprzez naszą stronę internetową – bezpiecznie i z bezpłatną dostawą.