Obrazy drukowane na płótnie jako ciekawa aranżacja wnętrza w dobrym stylu

Piotr Sznajderuk | 21 grudnia, 2020 - 12:12 | ciekawostki ze świata druku,

obrazy-na-plotnie-canvas-ciekawa-aranzacja

Pozytywny wpływ obrazu

Obrazy dodają wnętrzu charakteru, szczególnie, gdy te jest bardzo ascetyczne i surowe. Potrafią one dodać wiele ciepła i uroku wnętrzu – możemy powiesić obraz -reprodukcję rodzinnego zdjęcia, czy też utrwalić wartościową dla nas chwilę. Możemy także wydrukować wielkoformatowy nowoczesny obraz z motywami florystycznymi czy też geometrycznymi. Wnętrze naszych czterech kątów zawierające obraz pozytywnie wpływa na nasz nastrój oraz nadaje niepowtarzalny charakter oddający nasze emocje.

Uwolnij swoją kreatywność

Własne dzieło możesz zaprojektować lub namalować samodzielnie na tablecie graficznym zgodnie ze swoją artystyczną wizją – dzięki temu będzie to niepowtarzalne dzieło. Pamiętaj, aby przed projektowaniem sprawdzić wytyczne dotyczące przygotowania do druku i zapisać pracę w odpowiednim formacie. Uwolnij swoją kreatywność, twórz i baw się zarówno kolorem jak i formatem.

Materiał oraz formaty obrazów

Obrazy drukowane są na wysokiej jakości płótnie canvas, dedykowanym tego typu produkcjom. W Piga.pl możesz zamówić wiele różnych formatów – zarówno kwadratowych jak i prostokątnych. Najmniejszy obraz może mieć wymiary 30×20 cm, największy to format 100×80 cm. Ograniczeniem tematyki obrazu jest jedynie nasza wyobraźnia. Zalecamy używać zdjęć oraz grafik o wysokiej rozdzielczości,
dla zachowania wysokiej jakości druku. Preferowane formaty plików to: PDF,TIFF, JPG. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania do druku plików do obrazów mogą Państwo znaleźć w przygotowanych przez nas instrukcjach. Niewątpliwą zaletą są zadrukowane boki obrazu, co oznacza, że nie musimy go oprawiać w dodatkową ramę. Aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, wprowadziliśmy także możliwość oprawienia obrazu w krosno.

Przykładowe miejsca, w których obrazy znajdują świetne zastosowanie

Obrazy znajdują zastosowanie w wielu miejscach, są to między innymi:

  • Domy i mieszkania,
  • Firmy,
  • Instytucje publiczne (między innymi Instytucje Sztuki i Kultury),
  • Gabinety lekarskie,
  • Siłownie, kluby fitness,
  • Sklepy, witryny wystawiennicze.

Przyszłość obrazów

Podsumowując, obrazy na płótnie to modna dekoracja drukowana o wysokiej jakości, która ożywi i nada charakteru zarówno przestrzeni domowej jak i korporacyjno-biurowej. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Wraz z rozwojem technologii i nowych materiałów możliwych do zadruku ich przyszłość jest bardzo interesująca i warto ją obserwować.

Śledząc ofertę drukarni Piga.pl jesteś zawsze na bieżąco z trendami.