Kalendarze na 2021 rok

Piotr Sznajderuk | 8 grudnia, 2020 - 11:31 | reklama,

kalendarz-2021

Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok 2021. Już dzisiaj warto zaplanować zakup kalendarza i dokonać wyboru odpowiedniego do własnych zastosowań i osobistych preferencji. O tym, jaki typ kalendarza pasuje do Ciebie i Twojej firmy dowiesz się z tego właśnie artykułu. Zachęcamy serdecznie do przeczytania naszego poradnika.

Dokonaj właściwego wyboru

Aby wybrać właściwy kalendarz, należy podejść do tematu zarówno praktycznie jak również należy skupić się na stronie wizualnej kalendarza. To bowiem od tego, jaki typ kalendarza wybierzemy, zależy możliwość zaprojektowania grafiki i promocji naszej firmy czy marki osobistej.

Typy kalendarzy

W Piga.pl dobrze wiemy, że nasi Klienci lubią mieć duży wybór. Dlatego mamy wiele różnorodnych typów kalendarzy, możesz wybrać odpowiedni dla swoich zastosowań. Do wyboru macie Państwo dowolny z wymienionych poniżej typów – zachęcamy do zapoznania się z opisem każdego z nich:

Stanowią doskonały produkt marketingowy z uwagi na małą formę (format klasycznej wizytówki), a jednocześnie mają możliwość umieszczenia z jednej strony klasycznego rocznego kalendarza a na odwrocie reklamy Waszej firmy. Możemy być pewni, że nasi klienci chętnie będą go mieli przez cały rok przy sobie. Główna zaleta: kompaktowe rozmiary (85x55mm).

Ten typ kalendarza umożliwia powieszenie go na ścianie naszego pokoju
lub biura. Do wyboru mamy tutaj płaską lub kaszerowaną główkę kalendarza, na której możemy umieścić Waszą reklamę lub ofertę Waszej firmy. Główna zaleta: duża przestrzeń na zaprojektowaną grafikę (główka kalendarza).

Te kalendarze są również gotowe do zawieszenia na ścianie podobnie
jak jednodzielne, z tą różnicą, że mamy tutaj zaprezentowane 3 miesiące następujące po sobie jednocześnie. Mają one standardowy format 320 mm x 810 mm, możliwość zadruku główki kalendarza (w opcji kaszerowanej lub płaskiej). Główna zaleta: duża przestrzeń na zaprojektowaną grafikę (główka kalendarza).

Taki typ kalendarza możesz zamówić w 6 formatach między innymi:
A4 (210mm x 297 mm), a także B2 (680 mm x4 80 mm). Daje on niezwykłe możliwości prezentacyjne z uwagi na wielkość formatu, umożliwia także wygodne przekładanie kart dzięki oprawie spiralnej. Szczególnie polecany
do zaprezentowania oferty produktowej firmy np. branży modowej lub motoryzacyjnej. Główna zaleta: wygodne przekładanie kart kalendarza.

Kalendarz w formie dobrze wszystkim znanej piramidki (karton 300 g)
z klejonym lub nadrukowanym kalendarium. Istnieje możliwość umieszczenia na nim np. reklamy najnowszej linii produktów, czy też rodzinnego zdjęcia dziecka lub zdjęcia z wakacji. Realizujemy indywidualne zamówienia już od 10 szt. Główna zaleta: towarzysz biurowego życia, możliwość wygodnego umieszczenia go na Twoim biurku.

Drukowany na papierze kredowym matowym lub błyszczącym o gramaturach 170 lub 250 g. Do wyboru 3 kolory listew: biała, srebrna oraz czarna. Dwanaście miesięcy na jednej estetycznej planszy terminarza. Główna zaleta: Estetyczny i prosty wygląd, indywidualny dobór koloru listwy.

To kalendarze – piramidki, które estetycznie prezentują zarówno grafikę,
jak i miesiąc po miesiącu nadchodzące wydarzenia. Kompaktowy format 200 mm x 168 mm to niewątpliwa zaleta tego kalendarza. Główna zaleta: wygodny sposób notowania, widok całego tygodnia z możliwością rozpisania planu miesiąca.

Taki typ terminarza to zdecydowanie bardzo wygodna forma organizacji czasu pracy w przeciągu całego tygodnia, zapisywanie terminów i miejsc spotkań, ale przede wszystkim umożliwia mądre zarządzanie czasem. Główna zaleta: wygodny sposób notowania, widok całego tygodnia z możliwością rozpisania planu dnia.

Terminarz stworzony po to, by można było zapisać na nim wiele informacji
i zaplanować pracę oraz działania w Twojej firmie. Zrealizowanie spotkań
i ważnych eventów będzie z takim kalendarzem przyjemnością. Główna zaleta: wygodne planowanie wydarzeń prywatnych i firmowych.

W naszej ofercie także posiadamy koperty do kalendarzy w opcji personalizowanej z zadrukiem lub bez. Stanowią one świetne zabezpieczenia kalendarzy na czas transportu i podkreślają walory estetyczne terminarza.

Kalendarz jako prezent

Kalendarz świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskich – rodziny i znajomych, szczególnie z indywidualnym zadrukiem np. zdjęcia ze zjazdu rodzinnego, a także jako upominek do zakupów w Twoim sklepie internetowym. Możesz obdarować nim także swoich kontrahentów i współpracowników – ten dodatek jest zawsze mile widziany, szczególnie kiedy kalendarz jest estetyczny i wysokiej jakości.

Przez 365 dni zawsze z Tobą

Podsumowując, kalendarz to nie tylko praktyczny gadżet, który dodany do zakupów w sklepie lub otrzymany na imprezie firmowej stanowi miły upominek. To przede wszystkim jeden z najważniejszych marketingowych produktów, dzięki któremu Twoja marka stanie się jeszcze mocniej identyfikowana. Niezależnie od wybranego typu kalendarza jest to okazja, aby nasi klienci i kontrahenci byli z nami przez 365 dni w roku. Już chyba nie masz wątpliwości, że to świetny produkt, który musisz posiadać.