Modne roll-upy reklamowe – wyroluj konkurencję!

Piotr Sznajderuk | 8 września, 2020 - 08:14 | reklama,

piga-roll-up-baner-reklamowy

Współcześnie znajdziemy na rynku marketingowym wiele form reklamy, dlatego coraz trudniej się zdecydować, którą z nich wybrać dla własnej firmy. Każdy solidny brand powinien mieć profesjonalną reklamę, która zapewni widoczność i rozpoznawalność pośród konkurencji. Stąd wszyscy przedsiębiorcy są zgodni co do jednego: reklama powinna być przede wszystkim skuteczna! Najlepiej jest więc korzystać z przynajmniej kilku rodzajów przekazu marketingowego. Chcąc przybliżyć jedną z coraz popularniejszych form reklamy, w niniejszym artykule, zajmiemy się roll-upami. Serdecznie zachęcamy do uważnej lektury!

Roll-upy reklamowe – dlaczego warto na nie (i je) postawić?

W czasach kiedy tradycyjne ulotki powoli zaczynają odchodzić do lamusa, warto postawić na nowocześnie wyglądającą reklamę. Roll-upy reklamowe swoją formą nawiązują do światowych eventów, przez co są pozytywnie i profesjonalnie kojarzone. Dlatego chcąc uświetnić swoje stoisko promocyjne na targach branżowych czy podkreślić celebrację otwarcia lokalu, roll-up okaże się strzałem w dziesiątkę! Wystarczy, że zamówisz dowolną grafikę na wysokiej jakości, wytrzymałym i subtelnie połyskującym materiale. Twoja reklama będzie się dzięki temu znakomicie prezentować przez długi czas.

Rollup – praktyczna i wygodna reklama

Jednak podstawowym atutem rollupów jest ich konstrukcja, umożliwiająca niezmiernie łatwy i błyskawiczny montaż oraz demontaż. Wystarczy rozwinąć lub zwinąć roll up banner do dyskretnej listwy, co pozwoli także na bezpieczny transport bez obaw o uszkodzenie reklamy oraz na wygodne przechowywanie reklam bez zabierania nadmiernej przestrzeni. Pomocne w tym celu będą również poręczne pokrowce, w które można schować rollupy o dowolnych wymiarach (do najpopularniejszych należą rollup 85×200 oraz rollup 100×200).

Dzięki łatwemu zwijaniu i rozwijaniu, unikniesz niechcianych zagnieceń i odkształceń, które szpecą całokształt, umniejszając przekazowi – w końcu schludność, to jedna z podstawowych cech skutecznej reklamy. Rollupy są przy tym wyjątkowo stabilne, dlatego nie wywracają się przy najlżejszym wietrze. Mocny stelaż gwarantuje idealne wyważenie produktu, co pozwala zachować mu niezachwianą równowagę i godną prezencję.

Uniwersalna reklama i ozdoba

Roll-upy można ustawiać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków –są całkowicie mobilne i wygodne w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Ponadto zmieniając reklamę, wystarczy wymienićgrafikę i już – znowu można wykorzystać swój roll up na nowo. Dokonasz tego, wgrywając pliki z designerskimi grafikami na roll-up, które niezwłocznie wydrukujemy dla Ciebie! Pamiętaj, że im intensywniejsze kolory i wyrazistsze napisy, tym większa szansa na dostrzeżenie w tłumie. A jeżeli chcesz stać się widoczny z każdej strony, wypróbuj rollupy dwustronne, które będą zatrzymywać przechodniów niezależnie od kierunku ich przechadzki. To naprawdę opłacalna oferta, ze względu na stosunkowo niedużą cenę, jak na tak wielorazową reklamę. A przecież sprzyjanie filozofii z ducha „zero-waste” może tylko korzystnie wpłynąć na wizerunek naszej marki.

Stosując modne roll-upy reklamowe, Twoja firma stanie się jeszcze bardziej konkurencyjna dla pozostałych – ta forma reklamy dużo bardziej zapada w pamięć potencjalnym klientom niż tradycyjne znane jej odmiany. W końcu nasz wzrok podąża za tym, co nowe i niespotykane zamiast za opatrzonymi widokami, które znamy na co dzień. Dlatego, jeżeli szukasz skutecznego sposobu, żeby szybko i łatwo wyróżnić się na rynku w swojej branży, roll-upy reklamowe będą idealne dla Ciebie!

Nie zwlekaj i już dziś wypróbuj kompaktową reklamę przyszłości!