Drukuj plakaty wysokiej jakości!

Piotr Sznajderuk | 6 sierpnia, 2020 - 13:28 | reklama,

Drukuj plakaty wysokiej jakości!

Starając się przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta, warto używać rozmaitych chwytów. Nie należy poprzestawać na jednej formie reklamy. Dlatego obok popularnych ulotek, banerów, gazetek oraz innych gadżetów z logo swojej firmy warto również wymienić plakaty – choć oczywiście drukowanie plakatów wcale nie musi przebiegać wyłącznie w komercyjnych celach. To również pełnoprawna forma sztuki, którą możemy udekorować swoje mieszkanie czy biuro.

W dzisiejszym artykule przedstawimy zalety niezwykle popularnej formy sztuki oraz reklamy, jaką jest plakat.

Plakat – reklamowa forma sztuki

Wiadomo, że jeśli chcemy zostać pozytywnie zapamiętani, powinniśmy odwoływać się w swojej kampanii reklamowej do pozytywnie kojarzących się, powszechnych aspektów życia codziennego – to jedna z podstawowych zasad psychologii reklamy. Plakaty wiszące na słupach ogłoszeniowych, w szklanych gablotach bądź na ścianach często obwieszczają nadchodzące wydarzenia kulturalne, informują o dziejących się w okolicy eventach lub prezentują repertuar kin. Dzięki temu ludzie z większym zaciekawieniem zwracają na nie uwagę, co pozwala na lepszą promocję danej rzeczy.

Ponadto, zwłaszcza w naszym kraju, mamy wyjątkowo bogatą tradycję tworzenia plakatów jako formy sztuki – słynna Polska Szkoła Plakatu jest przecież znana i ceniona na całym świecie. Zatem artystyczna historia także podnosi prestiż tej formy reklamy. Warto zatem wykorzystać taki potencjał skojarzeniowy i zdecydować się na wydruk plakatów na zamówienie.

Projekt plakatu to podstawa

Zanim zdecydujemy się na zamówienie, powinniśmy dokładnie przemyśleć w jaki sposób mają wyglądać reklamowe plakaty. Nasza drukarnia może pomóc również pod tym względem, ponieważ prężnie działa w niej studio graficzne. Nasi graficy wiedzą jak zadbać o dobry design, który dziś stanowi przecież podstawę w budowaniu korzystnego oraz rozpoznawalnego wizerunku marki. Chwytliwe hasła, przyciągająca wzrok kolorystyka, niebanalne ilustracje czy poruszające fotografie – oto tylko niektóre ze sposobów.

Dla Ciebie profesjonalnie połączymy wszystkie lub wybrane elementy w stylistycznie spójną całość. Oczywiście nie trzeba korzystać z tej usługi – można również zaproponować swój własny, całkowicie autorski projekt, który my wydrukujemy w wybranym przez Ciebie formacie na jakościowym papierze. Wystarczy, że wgrasz plik graficzny na naszej stronie w podanym rozszerzeniu.

Parametry plakatu – zaprojektuj go tak, jak chcesz

Druk plakatów wysokiej jakości wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń. Drukarki wielkoformatowe, którymi dysponujemy, umożliwiają drukowanie plakatów w formatach: A3, A2, A1 oraz większych, aż do formatu XXL o wymiarach 1090 na 1530 mm. Dzięki takiej rozpiętości, będzie można bez problemu dostosować wielkość wydruku do indywidualnych potrzeb danej firmy czy ozdobić ścianę w salonie odpowiednich rozmiarów plakatem. A wiadomo, że im większa reklama, tym bardziej widoczna – dlatego plakaty wielkogabarytowe cieszą się u nas taką popularnością.

Oczywiście wymiary to nie wszystko – wyborowi podlega również rodzaj papieru. Preferencje estetyczne są rozmaite, dlatego oferujemy kredowy papier o różnej gramaturze, w wersji matowej lub z połyskiem, by zamówiony plakat naprawdę sprostał oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy, że faktura naszego papieru sprawi, że plakaty będą naprawdę elegancko wyglądać. Natomiast dzięki uszlachetnieniu na powierzchni plakatu gwarantujemy, że nasz produkt będzie bardziej wytrzymały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne – posłuży przez długi czas, zachowując nienaganny wygląd.

Za sprawą wysokiej jakości druku cyfrowego, plakaty z pewnością będą się pięknie prezentować. Detaliczny przejrzysty obraz poświadczy staranność danej marki, ciesząc oko potencjalnych klientów.

Nie zapominajmy również o plakatach online, które wyłącznie w sieci będą reklamować Twoje wydarzenia, usługi lub produkty. To ważna gałąź reklamy, dlatego z chęcią pomożemy Ci się wypromować także w wirtualnej przestrzeni.

Darmowa dostawa

Niezależnie od tego, czy złożyłeś zamówienie na plakat do Warszawy, czy do Krakowa, zlecenie objęte będzie darmową dostawą. Ilości zamówionych plakatów nie jest istotna – zawsze staramy się jak najszybciej je dostarczyć. Stawiamy na wysoką jakość produktu oraz szybki czas realizacji. Zatem już w ciągu paru dni będziesz mógł cieszyć się profesjonalnymi plakatami.

Nie zwlekaj, im wcześniej rozwiesisz plakaty, tym lepiej – wybierz naszą drukarnię!