Balony reklamowe z nadrukiem – wznieś się ponad konkurencję!

Piotr Sznajderuk | 28 lipca, 2020 - 09:00 | reklama,

balony-z-nadrukiem

Planując kampanię reklamową, warto jest mierzyć wysoko – czasem tyle wystarczy, żeby przewyższyć konkurencję. Dlatego w dzisiejszym artykule chcemy zachęcić do formy reklamy, która samoistnie „zdobywa szczyty”, zwłaszcza jeżeli balony reklamowe napełni się helem.

Forma reklamy ma znaczenie – balon znaczy radość!

Balony reklamowe z nadrukiem przyciągają uwagę już z daleka. Są widoczne dzięki intensywnym kolorom oraz lekkości, która sprawia, że nawet na delikatnym wietrze wydają się wręcz „machać” do przechodniów. Same balony kojarzą się przecież z zabawą, świętowaniem, rozrywką – wywołują więc miłe wspomnienia, konotujące same pozytywne emocje. Dlatego z pewnością widniejąca nabalonienazwa czy logo naszej firmy również zostaną zapamiętane na plus.

To psychologicznie uzasadniona zależność, zatem warto wykorzystać ten potencjał, który stwarza mechanizm ludzkiej pamięci. Wspomnienia obrazów łączą się przecież nieodzownie z emocjami. Stąd taką reklamą można zdecydowanie zdziałać dużo więcej niż tradycyjną ulotką, która często trafia do kosza nim ktokolwiek ją zdąży przeczytać.

Balony podwójnie przyciągają uwagę klientów z dziećmi!

Dodatkowo ta forma reklamy zadziała ze zdwojoną siłą szczególnie jeśli nasi potencjalni klienci posiadają dzieci, dla których balony stanowią prawdziwą frajdę! Nie mamy co do tego wątpliwości, że dzieci będą chciały zabrać nasze balony reklamowe do domu – dla nich to miły upominek, dzięki któremu firma na długi czas zagości w świadomości naszych przyszłych klientów. Takie spersonalizowane gadżety przyczyniają się do budowania ciepłego wizerunku marki.

Wykonanie balonów reklamowych z nadrukiem

Pomysł wykorzystania balonów reklamowych jest już z całą pewnością dobrym rozwiązaniem, jednak duże znaczenie ma również jego wykonanie. W tej kwestii stawiamy na wysoką jakość materiałów, użytych do produkcji balonów. Ich ścianki mają wyjątkowo mocną i grubą warstwę. W końcu, jeśli wystawione na działanie czynników atmosferycznych, nasze balony z nadrukiem mogą pęknąć – dlatego chcemy, żeby nasze produkty były jak najbardziej wytrzymałe.

Z tego samego powodu nadruk firmowy na życzenie nanosimy niezwykle starannie – to przecież wizytówka Twojej marki. I chociaż tak naprawdę do nasi klienci od podstaw projektują finalną szatę graficzną swoich balonów reklamowych z własnym nadrukiem, to jednak rekomendujemy intensywne pogodne kolory, na tle których nasze logo będzie się wyraziście odznaczać. Oferujemy trzy rodzaje balonów ​do wyboru:

  • pastelowe;
  • metalizowane;
  • krystaliki.

Wszystkie modele można zastosować przy zadruku jednostronnym bądź dwustronnym. Co ważne,balony nie blakną na słońcu.

Kiedy warto wykorzystać balony reklamowe?

Tak naprawdę balony reklamowe są dobre w każdym momencie, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Jednak istnieją pewne szczególne sytuacje, kiedy szczególnie się sprawdzą. Należy do nich:

  • otwarcie sklepu / lokalu / placówki – wówczas przyciągniemy najwięcej pierwszych klientów, co jest wyjątkowo ważne na początku działalności;
  • rocznice otwarcia – to dobra okazja do podkreślenia tradycji i wieloletniej obecności na rynku;
  • sezonowe promocje – wszelkie obniżki zawsze wabią klientów, zatem warto je mocniej wyeksponować;
  • uczestnictwo w targach branżowych – warto oryginalnie udekorować własne stoisko, żeby wyróżnić się na tle konkurencji;
  • degustacja produktów – dotyczy nie tylko branż gastronomiczno-spożywczych czy kosmetycznych, ale zasadniczo każdych, podczas których zamierzamy obdarować klientów próbkami.

Jak widać, każdy powód jest dobry, żeby rozwiesić dekoracyjne balony reklamowe.

Gorąco zachęcamy do wypróbowania tej unikatowej formy reklamy! Gwarantujemy, że dzięki niej Twoja firma zostanie pozytywnie zapamiętana.