Firmowe gadżety na walentynki

Monika Rosołowska | 31 stycznia, 2020 - 12:36 | reklama,

na zdjęciu znajdują się kartka na walentynki i papierowa torba na prezent

Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że 14 lutego to święto zarezerwowane dla zakochanych, jesteście w błędzie. To dzień, w którym najważniejsze są walentynkowe upominki, które przyciągną uwagę. Dziś, gdy asortyment na sklepowych półkach jest powtarzalny, ciężko o oryginalność. Chcecie się wyróżnić? Postawcie na gadżety walentynkowe w unikalnym stylu.

Kartki walentynkowe z pomysłem

Choć tradycyjne listy zostały zastąpione smsami i e-mailami, kartki okolicznościowe to coś, co wzbudza sympatię, jest znane i lubiane. Na sklepowych półkach królują kartki w kształcie serduszka, które nie są oryginalne, ale pełnią swoją funkcję. Unikalna, dobrze zaprojektowana kartka to wizytówka reklamowa firmy. Nie należy o tym zapominać, szczególnie tego dnia.

Kochaj w stylu eko

Prezent wybrany, kartki zakupione, ale co z opakowaniem? Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem to totalny must have sezonu, który stawia na ekologię jeszcze mocniej niż rok temu. Takie torby są biodegradowalne, przyjazne środowisku i wykonane z papieru po recyklingu. Ładne upominki na walentynki zasługują na niekonwencjonalne opakowanie.

Naklejki serduszka-gadżety warte uwagi

O ile kartki w kształcie serduszka mogą wydawać się konwencjonalne, o tyle naklejane serca są urocze i niebanalne. W dobie bullet journali i sekretników, takie upominki będą nie tylko walentynkowe, ale i użyteczne. Można w ten sposób ozdobić nie tylko notatniki, ale i kubki. Ważne jest, by wybrać naklejki z nadrukiem w najwyższej jakości oraz z materiału odpornego na ścieranie. Dobrze sprawdzą się naklejki wycinane wg kształtu.

Więcej o naklejkach piszemy tutaj: Naklejki wycinane, wlepki – kolorowo i stylowo.

Balony – lubiana klasyka

W Walentynki nie mogą się odbyć bez:

  • kartek walentynkowych w kształcie serduszka,
  • pudełka pysznych czekoladek,
  • błyszczących balonów.

Ze względu na różnorodność wzorów i nadruków, balony reklamowe można wykorzystać na dowolne okazje. Warto jednak wyjść poza standardowy zestaw i uruchomić wyobraźnię.

Breloki do kluczy w kształcie serca

Breloki to gadżety, które przydają się wtedy, gdy się tego nie spodziewasz. Niektóre mają funkcję latarki lub otwieraczy do piwa, te walentynkowe będą miłą pamiątką. Możesz kupić breloki kłódki, które możecie wspólnie ze swoją połówką przypiąć na moście. Z pewnością będzie to unikatowy i uroczy prezent.

Kubki z imionami

Niektóre osoby są sentymentalne i lubią ładne grafiki. To właśnie im sprawisz największa przyjemność, kupując kubki z imionami lub grafiką w kształcie serduszka. Dzisiejsza technologia pozwala na nadruk odporny na temperaturę i detergenty, dzięki czemu taki kubek posłuży przez długi czas.