Ekskluzywne wizytówki, czyli o tym, jak zrobić dobre wrażenie…

Piotr Sznajderuk | 4 czerwca, 2020 - 09:58 | reklama,

ekskluzywne-wizytowki

Szansę na dobre pierwsze wrażenie ma się zaledwie jedną, dlatego warto jest zadbać o małe gesty, które sprawią, że Twój rozmówca lub rozmówczyni z pewnością pozytywnie Cię zapamiętają. Idealnym sposobem na to jest wręczenie eleganckiej wizytówki, która już od pierwszej chwili poświadczy o Twojej klasie i profesjonalnym podejściu.

Wizytówka – absolutny niezbędnik każdego poważnego biznesmena!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą czy dużą firmę, wizytówki okazują się niezbędne, by wywrzeć odpowiednie wrażenie na kontrahentach lub kliencie. Są oznaką dobrego wychowania i szacunku do drugiej osoby, która nie musi pospiesznie notować naszych danych kontaktowych pod dyktando. Jeżeli będą odpowiednio trwałe, wówczas z pewnością posłużą drugiej stronie przez długi czas, co pozwoli utrzymać stały kontakt i zaowocuje korzystną współpracą lub transakcjami.

Wizytówki – trwałe i eleganckie

Zatem niezwykle ważne jest, żeby wizytówki cechowała wysoka dbałość o detal i dobra jakość podłoża, która zapewni wytrzymałość i sprawi, że wizytówki nie pogną się, na długo zachowując nienaganny wygląd – w tym celu zawsze wybieraj papier o wysokiej gramaturze. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę możliwych podłoży do wyboru: od matowej kredy, przez filcową biel, aż po perłowe złoto oraz srebro. Te ostatnie doskonale nadają się, jeżeli poszukujesz wizytówek ekskluzywnych.

Specjalna linia wizytówek premium idealnie sprawdzi się u tych osób, którym zwłaszcza zależy na prestiżu i wyjątkowo dobrym wrażeniu. Oprócz doboru kunsztownego podłoża, warto również zdecydować się na niebanalny rodzaj uszlachetnienia. Najbardziej podstawowa jest wersja standard, chociaż oczywiście wizytówki ekskluzywne lepiej prezentują się w folii błyszczącej lub stonowanym macie. A dla tych, którzy poszukują czegoś naprawdę oryginalnego, rekomendujemy przyjemne w dotyku wizytówki z fakturą „soft touch” lub dodatkowy lakier UV, który efektownie świeci się przy odpowiednim świetle. Dzięki takim ulepszeniom, z pewnością zabłyśniesz i wyróżnisz się na tle konkurencji!

Zrealizuj swoją własną wizytówkę!

W zależności od Twojego pomysłu, wykonamy wszelkie unikatowe wzory, złocenia i wykończenia, które nadadzą wizytówkom niepowtarzalny charakter i staną się Twoim znakiem rozpoznawczym. Ekskluzywny odcień kości słoniowej, zaokrąglone narożniki czy subtelny ornament – to wszystko może znaleźć się na Twojej stylowej wizytówce. Wystarczy, że zaznaczysz wszelkie parametry podczas składania swojego zamówienia – im więcej egzemplarzy zamówisz, tym większy dostaniesz rabat, dlatego myśl o swoim biznesie w długofalowej perspektywie.

Zależy nam, aby wysoka jakość i staranność wykonania naszych wizytówek, stały się również Twoją wizytówką! Wspólnie zatroszczymy się o Twój wizerunek w branży. Zapisz się w pamięci swoich współpracowników eleganckimi i kunsztownymi wizytówkami. Zapraszamy!